Самое интересное в мире науки и удивительная природа

Категории раздела

Живой уголок [33]

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 107

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статистика

Каталог статей

Главная » Статьи » Живой уголок » Живой уголок

Кішки

1. Кішки лікують себе самі, зализуючи рани. Невеликі ранки і подряпини кішці можна дозволити недовго вилизувати, це дезінфікує їх і сприяє загоєнню. Якщо ж рана велика або вилизування занадто наполегливе, то воно може збільшити і навіть поглибити її. Шорстка поверхня котячого мови, як наждак, здирає верхні шари шкіри, сповільнюючи загоєння.


2. Кішки підтримують рівновагу з допомогою вусів. Вуса (вібрісcи) у кішок - органи дотику, і до рівноваги вони не мають ні найменшого отношенія.
3. Кішка і собака - вороги. Розповіді про вічній ворожнечі кішки і собаки необгрунтовані. Просто вони говорять на різних мовах, часто взаємно не розуміючи один одного. Іноді зустрічаються тварини з яскраво вираженим мисливським інстинктом або надмірно агресивні, деякі люди спеціально нацьковують своїх собак на котів. Однак живуть в одній родині тварини прекрасно ладять один з одним, і деякі товариські миролюбні собаки готові дружити з усіма кішками на світі.

4. Кішки бачать у темряві, як удень. Ще одна поширена помилка. Насправді кішки бачать у темряві трохи краще людей (адже у них очі, а не фари). Але! Справа в тому, що кішки природжені мисливці! Те, що ми звемо вусами, це у кішок Вібриси, розташовані не тільки на подушечках вусів, але й на бровах, щоках, лапках. І вушка на верхівці, які все-е чують! Це їх локаційні пристрої, за допомогою яких вони точно ідентифікують місце розташування об'єкта. Крім усього іншого, навіть вдень зір кішок не ідеально. На жаль, наші домашні вихованці страждають далекозорістю і часом не помічають того, що діється у них під носом. Наприклад, миску з їжею вони визначають за запахом. До речі, принюхуючись до їжі, вони всього-на-всього хочуть знати її температуру, смак а не.

5. Якщо кішка не гуляє на вулиці, то вона не може захворіти. Збудники небезпечних захворювань можуть потрапити в квартиру на одязі і взутті господарів, а також через заражені недоброякісні продукти харчування для кішки.

6. Після стерилізації коти стають товстими і ледачими. Швидше, вони стають більш поступливими і спокійними, що деякі люди приймають за лінь. Насправді будь-який кіт - і кастрований, і натуральний - спить на день не менше 18 годин. А взимку і зовсім дрихнет добу безперервно, встаючи лише поїсти. Коту, щоб відчувати себе нормальною котом у самому розквіті сил, потрібне постійне присутність двох кішок «у ​​полюванні». Не можете йому це забезпечити - каструють.

7. Кішки завжди безболісно приземляються на лапи. Домашні кішки - відмінні акробати, а вроджений інстинкт допомагає падаючої кішці приземлятися на лапи. Спочатку вона повертає голову і передні лапи, потім, керма хвостом, - задню тіла частину. Таким чином, всі чотири лапи направлені до землі. Однак це не означає, що кішка невразлива і не відчуває біль. Падіння з великої висоти дуже часто призводить до переломів кісток, і тварина може навіть розбитися на смерть.

8. Сіамські кішки агресивні насправді, не більше, ніж всі інші породи. Тільки людина, її жорстоке поводження і нерозуміння можуть зробити тварина агресивним. Сіамські кішки просто дуже стрибучий і темпераментні, яскравіше інших висловлюють свої емоції. Та й голос у них гучний (але не найгучніший з усіх, це теж помилка, сфінкси, наприклад, ревуть так, що сіами відпочивають).

9. Кішки підступні і ведуть себе погано на зло своїм господарям. Проблеми з поведінкою зазвичай пов'язані зі стресом. Кішки дуже чутливі до змін в розпорядку дня хазяїна, до ремонту і сімейним сваркам. Це викликає у них стрес і депресію. Поведінкові проблеми також можуть бути обумовлені різними хворобами. Якщо кішка починає робити свої справи не в спеціально відведеному для цього місці, у неї може бути захворювання нирок.

10. Кішкам необхідна риба. Цей міф знаходить своє вираження і в складі готових котячих кормів, багато хто з них включають в якості компонента рибу. Ви бачили коли-небудь собачий корм з рибою? Думаю, що ні - собакам риба не потрібна. Не потрібна вона і кішкам. Цей міф має під собою наукову основу. Як вже говорилося, кішкам потрібен таурин і вітамін, А, а риб'ячі продукти - хороше джерело того й іншого. Однак багато м'ясні продукти містять достатню кількість і таурину, і вітаміну, А, тому думка, що кішкам обов'язково потрібна риба, неправильно.


Категория: Живой уголок | Добавил: noronk (25.07.2011) E
Просмотров: 718 | Теги: кішки, Цікаве | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Вход на сайт

Поиск

Интересно